اعتماد سازی (چرا میتوتویو)

 

میتوتویو چیست ؟

میتوتویو برندی ژاپنی هست که تولید کننده ابزارآلات انداره گیری ابعادی نظیر کولیس ، میکرومتر، ساعت اندیکاتور و….. می باشد.

 

چرا میتوتویو بخریم ؟

 

میتوتویو ژاپن بهترین و البته بزرگترین تولید کننده ابزارانداره گیری در دنیا می باشد . میتوتویو بدون رقیب و به عنوان اولین برند از لحاظ کیفیت در جهان می باشد.

این برند قدیمی که تولید ژاپن می باشند ، محصولات تولیدی خود را با بیشترین طول عمر و کیفیت به جهان عرضه می نماید .

محصولات میتوتویو ژاپن شامل چیست؟

میتوتویو (میتوتیو)  تولید کننده ابزار اندازه گیری ابعادی شامل میکرومتر ، کولیس ، عمق سنج ، ارتفاع سنج ، بورگیج (گیج داخل سیلندر) ، ساعت اندیکاتور و شیطونکی ، ضخامت سنج ، فیلر و بسیاری از محصولات دیگر می باشد .

 

میتوتویو اصل یا تقلبی ؟

 

به دلیل نبود نمایندگی میتوتویو ژاپن در ایران بر اساس تحریم های ظالمانه علیه کشور عزیزمان ایران، محصولات تقلبی و طرح  در بازار یافت می شود . تمامی محصولات میتوتویو ارائه شده در این وب سایت ، به ضمانت کتبی اصالت کالا به همراه فاکتور ارسال می گردد .

علاوه بر این ، با مراجعه به کانال آپارات ما و یا اینستاگرام ما به آدرس @Mitutoyo.iran  در قسمت آموزش ، راه های تشخیص ابزار اصلی و فیک این برند به راحتی نشان داده شده است .

 

آیا میتوتویو گارانتی دارد؟

در صورت خرید اینترنتی از این وبسایت ، تمامی محصولات با گارانتی 3 ماه میتوتویو ایران (گارانتی اصلی محصولات میتوتویو درایران ) تحویل می گردد.

برای اطلاع از شرایط گارانتی ، به قسمت خدمات پس از فروش وبسایت مراجعه فرمایید .

 

بستن
مقایسه